Jedin├Ż ved├║ci vo Warner Bros. Discovery ├║dajne 20 rokov blokoval Babylon 5 projekty

Zverejnen├ę: Cord Cutter News, 19.07.2023
Prelo┼żil: Hurvi, 23.07.2023
B5 station

Warner Bros. Discovery pl├ínuje viac nov├ęho Babylon 5 obsahu pred vydan├şm s├ęrie na Blu-ray. Takmer dve desa┼ąro─Źia blokoval jedin├Ż ved├║ci v┼íetky predlo┼żen├ę Babylon 5 projekty. O─Źividne nebol fan├║┼íikom a po jeho odchode na d├┤chodok sko─Źila Warner Bros. Discovery po ┼íanci dokon─Źi┼ą nieko─żko Babylon 5 projektov.

ÔÇťV ┼ít├║diu bola jedna osoba, ktor├í nen├ívidela v┼íetky veci t├Żkaj├║ce sa Babylonu 5 a st├íla v ceste ─Źomuko─żvek ─Źo sa ho t├Żkalo takmer 20 rokovÔÇŁ, povedal J. Michael Straczynski pod─ża IGN. ÔÇťKe─Ć odi┼íla kone─Źne na d├┤chodok, stavidl├í sa otvorili.ÔÇŁ

Od odchodu do d├┤chodku, Warner Bros. Discovery sa viac zameriava na fan├║┼íikmi ob─ż├║ben├Ż seri├íl. ┼át├║dio kontaktovalo Straczynskiho, aby rozbehol nieko─żko projektov. Okrem re┼ítartu seri├ílu, ktor├Ż je pozastaven├Ż kv├┤li st├ívke scen├íristov, je v pr├şprave (pozn. prekladate─ża: dokon─Źen├Ż) animovan├Ż film.

ÔÇťA ka┼żd├Ż - ka┼żd├Ż - vo Warners, s k├Żm som odvtedy jednal, bol a┼ż smie┼íne podporuj├║ci seri├íl, pozit├şvny a priate─żsk├ŻÔÇŁ, povedal Straczynski.

V animovanom filme Babylon 5: Cesta domov hr├í mnoho hercov z p├┤vodn├ęho seri├ílu, vr├ítane Bruce Boxleitnera, Claudia Christianovej, Peter Jurasika, Bill Mumyho, Tracy Scogginsovej, and Patricia Tallmanovej. Film bude uveden├Ż 15. augusta, aj ke─Ć niektor├ę streamovacie slu┼żby u┼ż pon├║kaj├║ predobjedn├ívky. Babylon 5: Cesta domov bude dostupn├Ż na Amazon Prime Video, Apple TV, Vudu a YouTube.

Blu-ray kolekcia je u┼ż dostupn├í na predobjedn├ívku. Ofici├ílne bude uveden├í 5. decembra a obsahuje kompletn├Ż seri├íl na zbierke dvadsa┼ą-jedna diskoch.

ÔÇťJe to v podstate to ist├ę ako ve─żmi pekn├Ż 4:3 remaster uroben├Ż pre HBO-Max, ktor├Ż je zhodn├Ż s p├┤vodn├Żm vysielan├şmÔÇŁ, povedal Straczynski. ÔÇťAle Blu-ray vydanie umo┼żnilo zv├Ż┼íi┼ą bitrate, tak┼że by mal vyzera┼ą e┼íte lep┼íie ne┼ż predt├Żm.ÔÇŁ

↑ Hore