Babylon 5 - ┼áed├Ż sektor

Priemyseln├Ż sektor B5 pozost├ívaj├║ci z 30 ├║rovn├ş. Tieto ├║rovne s├║ domovom monitorovania ovzdu┼íia, elektr├írne alfa, v├Żrobn├Żch pec├ş a vybavenia ├║dr┼żby. U┼ż od uvedenia B5 do prev├ídzky z├şskal ┼íed├Ż sektor poves┼ą miesta so zvl├í┼ítnymi ├║kazmi; ─Źudn├ę svetl├í, z├íhadn├ę zvuky, dokonca zmiznutia ─żud├ş. ├Üdr┼żba ho preto pomenovala "Trojuholn├şk Babylonu 5".

Koridor v Šedej 1
Koridor v Šedej 1

Úrovne

Šedá 04

Po─Źas incidentu na Babylone 5 Lovec du┼í├ş spolu s kapit├ínkou Elizabeth Lochleyovovu, Zackom Allanom, Michelom Garibaldim a prepadov├Żm t├şmom vyrazili do ┼áedej 4, aby na┼íli rie┼íenie na probl├ęm ohrozuj├║ci stanicu. Mno┼żstvo du┼í├ş, ktor├ę boli uv├Ąznen├ę lovcom du┼í├ş sa pok├║┼íali zni─Źi┼ą stanicu zo ┼áedej 4.

Šedá 10

V auguste 2259 na┼íiel v ┼áedej 10 kapit├ín Sheridan telo markabsk├ęho obchodn├şka Chay-yosh-nay.

Šedá 14

Miesto zariaden├ş podpory ┼żivota, nieko─żk├Żch skladov├Żch oblast├ş a chladiaceho zariadenia ved├║ceho do f├║zneho reaktora. V roku 2260 pou┼żil Boggs ┼áed├║ 14A na uv├Ąznenie Delennovej a kapit├ína Lennana.

Šedá 16

V roku 2260 po─Źas h─żadania ch├Żbaj├║ceho ─Źlena ├║dr┼żby B5 objavil ┼í├ęf bezpe─Źnosti Michael Garibaldi straten├║ ├║rove┼ł. Do tej doby sa ┼íed├Ż sektor skladal len z 29 dostupn├Żch ├║rovn├ş. ├Ürovne 1 a┼ż 16 boli o─Ź├şslovan├ę spr├ívne. Ch├Żbaj├║ca ├║rove┼ł sa nach├ídzala medzi 16 a 17 ├║rov┼łou, tzn. ┼że ├║rovne 17 a┼ż 29 mali by┼ą spr├ívne o─Ź├şslovan├ę ako ├║rovne 18-30.

Garibaldi si uvedomil pr├ştomnos┼ą ch├Żbaj├║cej ├║rovne pri meran├ş ─Źasu pri jazde v├Ż┼ąahom nahor medzi susediacimi ├║rov┼łami. Potom odmeral ─Źas medzi ├║rov┼łami 16 a 17. Pri ─Ćal┼íej ceste prik├ízal v├Ż┼ąahu zastavi┼ą medzi dvoma ├║rov┼łami, vyn├║til si otvorenie dver├ş a uvidel rozh├ídzan├║ nedokon─Źen├║ chodbu. Ke─Ć opustil v├Ż┼ąah, ten sa za n├şm zavrel bez mo┼żnosti pr├şstupu k nemu.

Šedá 17

Ch├Żbaj├║ca ├║rove┼ł ┼áed├ęho sektora bola ob├Żvan├í n├íbo┼żensk├Żm kultom veden├Żm Jeremiahom. ─Żudia tu ┼żili v utajen├ş a neverili, ┼że ├║nik do ostatn├Żch ─Źast├ş stanice je mo┼żn├Ż. ┼áed├í 17 bola tie┼ż ob├Żvan├í nebezpe─Źn├Żm mimozem┼í┼ąanom zn├ímym ako Zarg.

↑ Hore